Pożegnanie wakacji na Ursynowie – Turniej Towarzyski

W dzień gorącego lata i w ostatnią niedzielę wakacji mamy przyjemność zaprosić Was na kolejny turniej towarzyski w Smecz Klubie. Oczywiście wszyscy liczymy na fantastyczną rywalizację na kortach, ale jak zwykle nastawiamy się na jeszcze lepszą atmosferę poza nimi.

Oprócz nieschodzących uśmiechów z naszych twarzy, nowych tenisowych znajomości, sprinterskich wypraw do siatki i najlepszych tego dnia smeczów na mieście będą też grill, muzyka, leżaki, orzeźwiające lemoniady, lody dla ochłody i wiele, wiele innych. Brzmi dobrze? To super, bo tak właśnie pożegnamy wakacje na Ursynowie 🙂

W turnieju Panów limit uczestników to 16. W turnieju Pań o połowę mniej. Dzielimy Was na 4-osobowe grupy według poziomu gry, a to oznacza, że każdy z Was rozegra przynajmniej 3 mecze. Słownie: TRZY.

Z każdej grupy wychodzą dwie najlepsze osoby. Od kolejnej fazy gramy systemem pucharowym – Panowie od ćwierćfinałów, Panie od półfinałów. Dla przegranych z fazy grupowej udostępniamy kort na gry towarzyskie.

Najlepsi tego dnia zostaną nagrodzeni pucharami i darmowymi godzinami gry na kortach naszego klubu.

Kto może wziąć udział w turnieju? Każdy, kto gra amatorsko w tenisa.
Wpisowe do turnieju wynosi 80 złotych, a w cenę wliczone są przekąski z grilla, kawa, herbata, lemoniady oraz woda bez limitu dla każdego uczestnika. Mamy dla Was także kupon na piwo.🍾 Zgłoszenia przyjmujemy mailowo (w tytule maila prosimy o wpisanie „Zgłoszenie do turnieju”) pod adresem korty@kortysmecz.pl, telefonicznie pod numerem telefonu 724 995 550 albo na miejscu w Recepcji Klubu. Przy zgłoszeniu należy określić swój poziom gry NTRP oraz podać numer telefonu.
W turnieju udział wziąć mogą tylko osoby pełnoletnie. Oczywiście osoby towarzyszące są mile widziane – ciastek wystarczy dla każdego! ❤

To co, do zobaczenia w ostatnią niedzielę sierpnia na Ursynowie? 🙂